LYMED OY

Skandynawska gwarancja Rodzinna Tradycja

Lymed Oy, rodzinna fińska firma, produkuje medyczną odzież uciskową od 1993 roku. Wysokiej jakości, szyta na miarę odzież Lymed jest w całości produkowana we własnych zakładach Lymed w Tampere. Każdy element garderoby wykonywany jest indywidualnie z ekskluzywnych materiałów; wzory są rysowane, tkaniny są cięte i zszywane tworząc niepowtarzalny produkt. Dlatego Lymed może tworzyć skomplikowane projekty i specjalne życzenia. Niektóre produkty Lymed wykonywane są w standardowych rozmiarach. Produkty Lymed są dostępne na całym świecie.

Lymed, lider i deweloper w swojej dziedzinie, jest oficjalnym producentem pomocy medycznej, kładącym duży nacisk na pogłębianie wiedzy i zastosowań leczenia ciśnieniowego. Firma Lymed nieustannie bada produkty i wprowadza innowacje na poziomie, który wykracza poza różne branże. Łącząc nowe technologie i tradycyjne know-how, wielokrotnie nagradzana odzież Lymed jest przeznaczona zarówno dla sektora publicznego, jak i prywatnego.

Celem każdej odzieży Lymed jest uzyskanie jak najlepszych rezultatów podczas noszenia, wygodny i elegancki, stylowy wygląd. Proces projektowania Lymed gwarantuje, że odzież ma medycznie prawidłowy, kontrolowany poziom nacisku. Poziomy nacisku mogą się nawet różnić w obrębie jednego produktu, aby dostosować się do wymagań samego zabiegu. Proces projektowania Lymed uwzględnia indywidualne potrzeby, takie jak zakładanie i zdejmowanie, praca, hobby i ograniczenia fizyczne.

Produkcja

Lymed jest jedną z niewielu fińskich firm z branży tekstylnej, która w swoich fabrykach wytwarza ręcznie robione produkty.

Unikalne produkty wykonane na zamówienie i specjalne rozwiązania są możliwe, ponieważ każdy członek naszej grupy bierze udział w procesie projektowania i planowania odzieży.

Odzież na zamówienie Lymed jest produkowana od początku do końca w Finlandii. Zarówno odzież szyta na miarę, jak i standardowe rozmiary są projektowane w Tampere. Wszystkie ubrania są produkowane zgodnie ze standardami jakości Lymed. Krojenie i szycie odzieży Lymed® w standardowym rozmiarze odbywa się zarówno w Tampere, jak iw Estonii, w Lindante Oü. Każda odzież będzie oznaczona odpowiednim krajem produkcji.

Cały Team Lymed zostawił swój ślad na Twojej odzieży!

Lymed przywiązuje dużą wagę do przejrzystości, etyki i odpowiedzialności. W ramach swojej działalności Lymed publikuje raport dotyczący zrównoważonego rozwoju, który jest zawsze aktualizowany, jeśli zmienia się nasze środowisko operacyjne.