Garmed

Medyczne Ubrania Kompresyjne

Produkty skrojone na miarę

GARMED

Dystrybucja indywidualnych ubrań kompresyjnych w odpowiedzi na potrzeby klienta.

Kim jesteśmy

Oferujemy ubrania kompresyjne stworzone specjalnie pod potrzeby klienta. Współpracujemy z fińskim producentem odzieży Lymed jako jedyny w Polsce dystrybutor. To producent, który ma ponad 30 lat doświadczenia w branży. Ich produkty cechują się dużą wytrzymałością i idealnie dobraną kompresją. Część produktów jest dostępna w standardowych rozmiarach. Można je zamówić w zakładce sklep.Naszą największą specjalnością jest tworzenie indywidualnych rozwiązań i realizowanie zamówień szytych na miarę, bo dzięki temu można czerpać maksymalne korzyści z odpowiednio dobranej kompresji.

Czym jest ubranie kompresyjne

Ubranie kompresyjne to element odzieży który wywiera odpowiedni ucisk na ciało. Najczęściej wykonane jest z materiałów syntetycznych, które są elastyczne, a dzięki tym właściwościom otrzymujemy kompresję w odpowiednio skrojonym ubraniu. Ważne jest aby dobrać ubranie z adekwatnym stopniem ucisku w zależności od jego zastosowania. Taka odzież ma zastosowanie w różnych dziedzinach medycyny, a także w sporcie.

GARMED

Zastosowanie ubrań kompresyjnych

Blizny

Blizny po operacjach, blizny po oparzeniach, element integracyjnej terapii blizn.

Obrzęki i żylaki

Obrzęki limfatyczne i tłuszczowe, żylaki, owrzodzenie żylne, pajączki

Neurologia

Regulacja napięcia mięśniowego, rehabilitacja, MPD, Autyzm, Zespół Downa, Hipotonia, Spastyka, Stan po udarze, choroba Parkinsona

Sport

Sporty profesjonalne i amatorskie

Prewencja

Zastosowanie zapobiegawcze w pracy i w domu

Mama

Na dolegliwości w trakcie ciąży i po urodzeniu dziecka.

Opinie o produktach

Przedstawiamy krótkie opinie klientów o produktach

Jestem niezbyt wysoką osobą i żadne rajstopy kompresyjne, które kupowałam w sklepach nie były tak dobrze dopasowane. Teraz mam legginsy szyte na miarę, a dodatkowo zameczki do połowy łydki, które bardzo ułatwiają zakładanie. Są super wygodne i pasują idealnie.
Ela D. (obrzęk limfatyczny kończyn dolnych)
Wyglądam jak superbohater marvela w tej koszulce kompresyjnej 😊 leży idealnie i jest wygodnie –koszulka z rękawem ¾ to właśnie tego potrzebowałem. Po treningu czułem jak kompresuje zwłaszcza najbardziej zmęczoną część barków. Same plusy 😊
Radosław B. (treningi OCR)
Mam dużo różnych nogawek kompresyjnych które używam do treningów, ale te najłatwiej się zakłada i ściąga, czego nie można powiedzieć o pozostałych które albo są za luźne albo za mocno cisną. Czuć że leżą idealnie i jednocześnie dobrze uciskają . Po roku częstego używania i prania nic się nie zmieniło ani z materiałem ani z uciskiem. Warto było zainwestować w lepszy produkt, który wystarczył na dłużej.
Waldemar B. (Triatlon i pływanie)
Po bliźnie nie ma prawie śladu. Nosiłam kołnierz sumiennie: do pracy, w domu, nawet w nim spałam. Było mi bardzo wygodnie. Generalnie jestem bardzo zadowolona.
Agnieszka S. (blizna po operacji kręgosłupa szyjnego)
Używałem nogawek podczas każdego treningu taekwon-do i nawet nie czułem że coś mam na łydkach. Nie krępują ruchów i nie sprawiają dyskomfortu. W treningach szybkościowych faktycznie czułem, że nogi nie są aż tak zajechane. Łydki nie były ciężkie i nie miałem problemu z regeneracją mięśni.
Cezary P. (Taekwon-do)
OPINIE

Garmed to miejsce gdzie dobierzemy odpowiednie ubranie kompresyjne do Twoich potrzeb